Guest Suite (1.0.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Comment
is: Viðmerking

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út
