Guest Suite (1.0.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
