Guest Suite (1.0.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
