Guest Suite (1.0.0) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: User name
he: שם משתמש

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה
