Guest Suite (1.0.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
