Guest Suite (1.0.0) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Remote ID
hu: Távoli azonosító

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Asc
hu: Növ
