Guest Suite (1.0.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Comment
is: Ummæli

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
