Guest Suite (1.0.0) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Creation date
it: Data di creazione

en: Comment
it: Commento

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Changed
it: Modificato

en: User name
it: Nome utente

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Remote ID
it: ID remoto

en: Operations links
it: Link operativi
