Guest Suite (1.0.0) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Comment
ja: コメント

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Changed
ja: 変更済

en: User name
ja: ユーザー名

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Remote ID
ja: リモートID

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Access token
ja: アクセストークン

en: Asc
ja: 昇順
