Guest Suite (1.0.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
