Guest Suite (1.0.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған
