Guest Suite (1.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە
