Guest Suite (1.0.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: User name
lt: Nario vardas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
