Guest Suite (1.0.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
