Guest Suite (1.0.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
