Guest Suite (1.0.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
