Guest Suite (1.0.0) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Page
ms: Halaman

en: Comment
ms: Komen

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
