Guest Suite (1.0.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
