Guest Suite (1.0.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
