Guest Suite (1.0.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publication date
nl: Publicatiedatum

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Asc
nl: Oplopend
