Guest Suite (1.0.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
