Guest Suite (1.0.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
