Guest Suite (1.0.0) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Publication date
pl: Data publikacji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Remote ID
pl: Zdalne ID

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Asc
pl: Rosnąco
