Guest Suite (1.0.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Comment
fa: نظر

en: Published
fa: منتشر شده

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: User name
fa: نام کاربری

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی
