Guest Suite (1.0.0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: User name
ps: کارن نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
