Guest Suite (1.0.0) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Comment
ro: Comentariu

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Remote ID
ro: ID de la distanță

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent
