Guest Suite (1.0.0) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Creation date
ru: Дата создания

en: Comment
ru: Комментарий

en: Published
ru: Опубликовано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Changed
ru: Изменение

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Remote ID
ru: Внешний ID

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: Asc
ru: По возрастанию
