Guest Suite (1.0.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Remote ID
sk: Vzdialené ID

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne
