Guest Suite (1.0.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno
