Guest Suite (1.0.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar
