Guest Suite (1.0.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено
