Guest Suite (1.0.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: User name
sv: Användarnamn

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Asc
sv: Stigande
