Guest Suite (1.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
