Guest Suite (1.0.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
