Guest Suite (1.0.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
