Guest Suite (1.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
