Guest Suite (1.0.0) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Comment
tr: Yorum

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan
