Guest Suite (1.0.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
