Guest Suite (1.0.0) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Publication date
uk: Дата публікації

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Remote ID
uk: Віддалений ID

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Asc
uk: Зрост
