Guest Suite (1.0.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Page
ur: صفحہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
