Guest Suite (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: User name
bs: Korisničko ime
