Guest Suite (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Creation date
fr: Date de création

en: Comment
fr: Commentaire

en: Published
fr: Publié

en: Changed
fr: Modifié

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Remote ID
fr: Identifiant (ID) distant

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: An error occurred during processing.
fr: Une erreur s'est produite pendant le traitement.
