Guestbooks (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: On
be: На

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Other
be: Іншыя

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
