Guestbooks (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: On
bg: Включи

en: Email
bg: Е-поща

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Other
bg: Други
