Guestbooks (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Other
el: Άλλο

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
