Guestbooks (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Other
fi: Muu

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: A boolean indicating whether the node is published.
fi: Kertoo onko sisältö julkaistu vai ei.
