Guestbooks (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Email
ro: email

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Other
ro: Altele

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: A boolean indicating whether the node is published.
ro: O valoare logică care indică dacă nodul este publicat.
