Guestbooks (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: On
vi: Bật

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Other
vi: Khác
