Guestbooks (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Other
ca: Altres

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: A boolean indicating whether the node is published.
ca: Un booleà que indica si el node està publicat.
