Guestbooks (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Email
da: E-mail

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Other
da: Anden

en: Guestbooks
da: Gæstebøger

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: A boolean indicating whether the node is published.
da: En boolsk værdi som angiver hvorvidt indholdselementets er udgivet.
